Lyžování

Největší lyžařské středisko SkiResort ČERNÁ HORA - PEC Krkonošská magistrála

Sjezdovky a lanovky (https://www.skiresort.cz/en/informace/lanovky-a-vleky/)

Vítejte v největším lyžařském středisku ve Střední Evropě! SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, kde můžete lyžovat na 50 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 6 vzájemně propojených areálů - Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Malá Úpa, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou (Formanky a Dunkán).

SKIBUS a SKITOUR (https://www.skiresort.cz/informace/skibus/)

Šetřete nohy a peníze za parkování a benzín, u nás to máte na Skibus stejně daleko jako do auta! 100 metrů od CHALUPY je totiž zastávka. Tato skvělá služba vám ušetří hledání parkoviště a doveze vás přímo k vleku. Jako bonus si můžete dát ve skibaru pivko, nebo i něco silnějšího na zahřátí.

Běžky (https://www.skiresort.cz/aktivity/bezecke-trate/)

Ani běžky však nezůstávají pozadu. Velkou výhodou Krkonoš je nadmořská výška, díky které ve hřebenové oblasti leží sníh až 6 měsíců v roce. Celé Krkonoše od západu na východ lze projet na běžkách po Krkonošské magistrále – jednotlivé krkonošské oblasti jsou propojené a dost se prolínají.

Půjčovny (https://www.skiresort.cz/sluzby/pujcovny/)

Jste lyžaři nováčci? Nebo byste rádi vyzkoušeli místo lyží snowboard? Není problém, v místních půjčovnách vám přímo u sjezdovky Skiresort Live vypůjčí všechno, co potřebujete.

Lyžařská škola + babysitting (https://www.skiresort.cz/sluzby/lyzarska-skola/)

Pokud byste se rádi na sjezdovce zlepšili nebo to chtěli dopřát mladému členu rodiny, můžete si na hodinu, dvě nebo celý den pronajmout instruktora. Pro nejmenší nabízí Skiresort Live i babysitting.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace